Hakkımızda...

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli servis politikasıyla. Kardeşler Elektrik olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Kardeşler Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

www.elektriktamirati.com yayın hayatına 2010 yılında başladı. İlk etapta İstanbul Nişantaşı'nda faliyet gösteren firmamız yakın zamanda İSTANBUL’un diğer semtlerine Elektrik arıza ve tamiri konusunda servis hizmeti vermeye başladı. Kardeşler Elektrik İSTANBUL’un en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

İSTANBUL'un bütün semtlerine müşteri memnuniyeti ilkesi ve bilinci ile elektrik tamiratı ve arıza konusunda tecrübeli personeli ile siz değerli  müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Servis listesini görmek için servisler Bize ulaşmak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz 0212 2349988 veya iletişim formu.

Elektrik Tamirati

siemens ABB hescs schneider legrand viko

Semtler açılır listesin bulundugunuz semti seçin

Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, Huzur, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Maslak, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Bomonti, Çağlayan, Çiftecevizler, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Seyrantepe, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu, Beyolu,Abdi ipekci caddesi, Rumeli caddesi, zafer sokak.